Dirk focust op vers-imago
Dirk van den Broek maakt prioriteit van het verbeteren van zijn versimago. Onder meer via een nieuwe folder, aandacht voor vriesvers, voor taart en door versgarantie op het vleesassortiment.
In het laatste GfK versrapport eindigde Dirk in de onderste regionen, ondanks investeringen in de agf-afdeling. Volgens Dirk-directeur Marcel Huizing moet er nu echt wat veranderen aan het versimago van de supermarktketen. “De kwaliteit van onze agf doet niet onder voor de concurrentie, maar het wordt door de klant toch als minder goed ervaren. We blijven ons focussen op prijs, maar willen nu ook de topkwaliteit van ons vers beter onder de aandacht brengen”, zegt hij op Distrifood.
Gespecialiseerde vers categorie-chefs
Net als bij groente en fruit wordt straks een persoon, de bakkerijspecialist, verantwoordelijk voor het aansturen van de bakkerij, aldus Huizing. Zowel de agf (aardappelen, groenten en fruit, red.) als de bakkerij krijgen een versgarantie, dat gaat vanaf week 45 ook gelden voor het vleesassortiment. Ook gaat Dirk ook meer werk maken van de presentatie van verse taartjes en van vers fruit. Dirk gaat daarnaast de vriesvers opvijzelen.
Huizing: “In het Vriesversrapport eindigde Dirk op de 3e plaats. Volgend jaar gaan we voor een 1e plek. Het verschil met nummer 2 Jan Linders was heel klein en winnaar Emté verdwijnt op termijn uit het supermarktlandschap. Dat verschil moet Dirk kunnen inhalen.” Een nieuwe folder moet meehelpen aan het creëren van een verbeterd vers-imago.
Bron: MarketingTribune